dof.png


Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19Nazwa Beneficjenta:    JAROSŁAW KRZYŻANIAK AD 2000

Tytuł projektu:    Wdrożenie oprogramowania do projektowania i przygotowania tekstyliów oraz innowacyjnego procesu rozkroju materiałów tekstylnych w celu dywersyfikacji działalności w kierunku produkcji odzieży ochronnej do zastosowań medycznych.

Cel projektu:    Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa JAROSŁAW KRZYŻANIAK AD 2000 prowadzącego obecnie działalność w zakresie produkcji odzieży damskiej wizytowej które ucierpiało w wyniku Covid 19. Realizacja projektu ma za zadanie zatem dywersyfikację działalności firmy odzieżowej w kierunku produkcji odzieży ochronnej /medycznej na którą istnieje duże zapotrzebowanie w sytuacjach kryzysowych. Dywersyfikacja produkcji ma zapewnić uniezależnienie się Firmy od negatywnych skutków wystąpienia pandemii w przyszłości.

Planowane efekty:         Realizacja projektu ma za zadanie zatem dywersyfikację działalności firmy odzieżowej w kierunku produkcji odzieży ochronnej /medycznej na którą istnieje duże zapotrzebowanie w sytuacjach kryzysowych. Dywersyfikacja produkcji ma zapewnić uniezależnienie się Firmy od negatywnych skutków wystąpienia pandemii w przyszłości.Wartość projektu (całkowita):            633 327,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE:            299 900,00 PLN